Dodatkowa ochrona ekranu Apple iPhone X

W poprzednim artykule pisaliśmy o etui na iPhone X, które może zabezpieczyć urządzenie przed przypadkowymi uszkodzeniami, zadrapaniami. W tym miejscu przedstawimy inny typ ochrony, mianowicie chodzi o szkła hartowane, które uznawane są za najlepszą ochronę na ekran urządzenia. Ale czy tak faktycznie jest? Czy każde szkło hartowane jest w stanie skutecznie chronić ekran urządzenia?

Szkło na iPhone X od moVear

Szkło hartowane na iPhone X marki moVear

Na rynku dostępnych jest wiele szkieł, większość z nich oferuje zbliżone parametry, w tym miejscu chcielibyśmy przedstawić Państwu szkła hartowane na iPhone X stworzone przez polskiego producenta moVear. Szkła wytworzono w złożonym procesie technologicznym, bazując na najnowszych zdobyczach nauki, udało się zaprojektować i zbudować szkło o niebywałej odporności na uszkodzenia. Materiałem bazowym jest wysokiej jakości japońskie szkło hartowane, którego indeks twardości wynosi aż 9H – w skali dziesięcio-stopniowej. Jest to najwyższy możliwy indeks twardości dla szkieł ochronnych. Twardość na poziomie 10H ma szafir, diament, a więc minerały znane każdemu amatorowi pięknych świecidełek.

Szkła hartowane na iPhone X od moVear to pięć cienkich warstw szkła połączone w całość, dzięki temu nie tylko poprawiono walory ochronne, ale również poprawiono funkcjonalność telefonu, ponieważ szkło tego typu praktycznie nie pogarsza dotyku, co dla wielu wymagających użytkowników jest bardzo ważne. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii szkła są idealnie przezroczyste, ich zastosowanie nie pogarsza jakości odwzorowania kolorów, a nawet więcej – w specyficznych warunkach oświetleniowych jakość obrazu może być wyższa niż w oryginale.

Dodatkową ochronę zapewniają idealnie zaokrąglone krawędzie 3D, które zapewniają ochronę brzegom ekranu, podnosząc już i tak wysokie walory ochronne szkła.

Warto dodać, że szkło dostępne jest w zestawie z instrukcją montażu w języku polskim, dzięki której każdy użytkownik, nawet mniej doświadczony będzie w stanie samodzielnie zamontować szkło na ekranie Apple iPhone X. Zestaw dostępny jest w eleganckim opakowaniu, które może być z powodzeniem prezentem urodzinowym, imieninowym, dla chłopaka, dla dziewczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *