Etui silikonowe na telefon jako dodatkowa ochrona telefonu iPhone X

Telefon iPhone X jest jednym z najdroższych w tej klasie urządzeń, nic więc dziwnego że tuż po zakupie planujesz wzmocnić jego ochronę. Zastanawiasz się pewnie, które etui na telefon wybrać? Na rynku znajdziesz sporo propozycji, w tym artykule przedstawię jedną z nich – etui silikonowe na iPhone X, wyprodukowane przez polską markę moVear.

Etui silikonowe moVear zostało specjalnie stworzone dla Apple iPhone X, jest niezwykle cienkie i lekkie, zarazem oferuje wysoki stopień ochrony, w dodatku jest bardzo eleganckie. Dzięki etui z silikonu będzie można pewniej chwycić telefon, jak również zabezpieczyć go przed przypadkowymi zadrapaniami. Niestety z czasem telefon narażony jest na różnego typu niebezpieczeństwa, dzięki etui zmniejszasz ryzyko uszkodzenia, jednocześnie zwiększając szansę na zachowanie jego pięknego wyglądu.

etui moVear do iPhone X

Etui silikonowe do iPhone X marki moVear

Wnętrze etui zostało wyposażone w mięciutką mikrofibrę, co przekłada się na lepszą absorbcję energii z przypadkowych uderzeń. Krawędzie etui zostały zaprojektowane, aby dodatkowo podnieść poziom ochrony i maksymalnie zmniejszyć negatywne skutki w przypadku upadku smartfona na przykład na podłogę. Więcej informacji o etui znajdziesz tutaj.

Etui silikonowe jest w 100% kompatybilne z funkcją ładowania indukcyjnego, które staje się coraz bardziej popularne w urządzeniach mobilnych. Dodatkowo każde etui moVear można stosować wraz z dedykowanym szkłem hartowanym na iPhone X, które pozwoli ochronić ekran smartfonu, tworząc z etui idealny duet skutecznie zabezpieczający telefon przed potencjalnym uszkodzeniem. Oczywiście ryzyka uszkodzenia nie da się całkowicie wyeliminować, jednak stosując dodatkową ochronę jesteśmy w stanie wyeliminować część zagrożeń, a pozostałe maksymalnie zredukować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *